Wymiana klawiatury w laptopie

Wymiana klawiatury w laptopie w krótkim terminie

Klawiatura w laptopie niestety nie jest niezniszczalna. Czasami zostaje uszkodzona z winy użytkownika, na przykład przez wylanie płynu na jej powierzchnie lub zabrudzenie innego typu. Zdarza się, że klawiatura odmawia posłuszeństwa z racji normalnego zużycia, z reguły po kilku latach użytkowania komputera. Wtedy jedyną opcją jest wymiana na nową, sprawną klawiaturę.

.

Wymiana klawiatury w laptopie

.

Wymieniamy klawiatury w laptopach wszystkich producentów

Nasz serwis oferuję wymianę klawiatur laptopów wszystkich marek. Na stanie mamy klawiatury do większości modeli znanych producentów. Jeśli twój model jest jednak rzadki nie przejmuj się, jeśli nie będziemy go mieli na stanie, ściągniemy go w przeciągu 24h !

.

wymiana-klawiatury-poznan


.

Zalana klawiatura – co dalej?

Niestety często zalana klawiatura to nie jedyny problem. W większości przypadków płyn przedostaje się przez klawiaturę dalej w głąb komputera i zbiera krwawe żniwo na płycie głównej.  Jeśli płyn zaleje któryś z elementów sekcji zasilania płyty głównej, kończy się to szybką śmiercią naszego komputera. Nie zawsze jednak wygląda to w ten sposób. Często po zalaniu komputer działa jeszcze przez kilka dni by później odmówić posłuszeństwa. Dzieje się tak kiedy płyn nie od razu dotrze do głównych układów.  Po odparowaniu pozostawia po sobie biały osad, który przewodzi prąd (powodując mikro zwarcia), wchodzi w reakcję z metalami i zupełnie jak rdza poszerza się niszcząc kolejne układy, w końcu „zabijając” nasz komputer, co objawia się  najczęściej w okresie od kliku dni do kilku tygodni. Nie czekaj więc, tylko czym prędzej dostarcz komputer do naszego serwisu i daj mu szansę na „nowe życie”. Kliknij w link i dowiedz się więcej o zalaniu komputera- http://propcserwis.pl/naprawa-zalamych-laptopow/

.

zalana-klawiatura-wymiana

.

Będziesz zadowolony – to pewne

Na wszystkie nowe klawiatury oferujemy 12 miesięczną gwarancję.
Wszystkie oferowane przez nas klawiatury są nowe i oryginalne, pochodzące od oficjalnych polskich dystrybutorów części zamiennych.

.

wymiana-klawiatury-gwarancja

.

Zobacz również:

Pamiętajcie, że diagnoza usterki płyty głównej jest w naszym serwisie bezpłatna!

kontakt-propcserwis