Wymiana gniazda zasilania w laptopie

Wymiana gniazda zasilania w laptopie 

Co możemy zrobić gdy nasz komputer nie ładuje baterii lub przerywa gdy tylko ruszymy zasilaczem?

Jednym z bardziej delikatnych elementów laptopa jest gniazdo zasilania. Często dochodzi do uszkodzenia mechanicznego gniazda(często z winy użytkownika) co objawia się przez pęknięcie lub wyłamanie elementów plastikowych gniazda, uszkodzenie lub wyrwanie bolca, poluzowania styków w samym gnieździe. W konsekwencji prowadzi to do przerw w zasilaniu lub nawet całkowitego odcięcia zasilania.

.

Wymiana-gniazda-zasilania-w-laptopie-w-Poznaniu

.

Co nam grozi jeśli zlekceważymy uszkodzone gniazdo?

Długotrwałe używanie uszkodzonego gniazda może prowadzić do przykrych konsekwencji w postaci nadpalonego laminatu płyty głównej, uszkodzonych przetwornic zasilania, uszkodzenia kluczy przetwornicy, przepalenia innych układów sekcji zasilania.

.

.

gniazdo-sony-vaiogniazdo-samsung

.


Pamiętajmy że

Niektóre z wyżej wymienionych uszkodzeń mogą uniemożliwić naprawę takiego laptopa lub bardzo ją utrudnić. Dlatego jeśli pojawiają się wymienione objawy lub widzimy że nasze gniazdo jest luźne lub nie kompletne czym prędzej udaj się do naszego serwisu w celu jego wymiany.

.

gniazdo-zasilania-asus

 

.

Wszechstronne usługi

Oferujemy wymianę gniazda w laptopach wszystkich producentów ACER, ADVENT, ALIENWARE, APPLE, ASUS, BENQ, CLEVO, COMPAL, COMPAQ, DELL, EMACHINES, FUJITSU, GATEWAY, LENOVO, LG, MEDION, MSI, NEC, PACKARD BELL, SAMSUNG, SONY, TOSHIBA, TARGA. Większość gniazd mamy na miejscu, więc naprawa przebiegnie błyskawicznie.
Wymieniamy również inne gniazda min. HDMI, VGA, eSATA, słuchawkowe mini Jack, mikrofonowe, USB, USB 3.0, LAN, ExpressCard, PCMCIA…

.

populrne-gniazda-zasilania

.

Na koniec.

Po dokonaniu naprawy laptopy są gruntownie sprawdzane pod kątem sprawności technicznej, stabilności napięcia, dodatkowo przeprowadzane są testy ładowania baterii aby mieć stuprocentową pewność, że po powrocie do domu usterka nie powróci.

Zobacz również:

Pamiętajcie, że diagnoza usterki płyty głównej jest w naszym serwisie bezpłatna!

kontakt-propcserwis