Naprawa laptopów Poznań

Kompleksowa naprawa laptopów w Poznaniu

Posiadamy odpowiednie zaplecze serwisowe dla zapewnienia Tobie najwyższej jakości usług. Wszystkie naprawy kompleksowo odbywają się w naszym serwisie. Od najprostszych wymian klawiatury, do skomplikowanych wymian układów BGA. Doświadczenie potwierdzone certyfikatami i ciągłe podnoszenie kwalifikacji sprawia, że na bieżąco jesteśmy z najnowszymi trendami w sposobach rozwiązywania problemów z laptopami. Aktualizowany magazyn oryginalnych, najwyższej jakości podzespołów sprawia, że terminy napraw są znacznie krótsze.

W naszym serwisie, szczególną uwagę zawracamy na powierzony nam sprzęt. Jest to dla nas bardzo ważne, żeby laptop pozostał w tym samym stanie wizualnym jak do nas trafił.

Naprawa laptopów Poznań

Naprawa laptopów Poznań.

Twoje dane są bezpieczne !

Podczas naprawy Twojego sprzętu nie musisz martwić się o pliki na dysku twardym. Nigdy bez Twojej wiedzy i zgody w nie nie ingerujemy. Są bezpieczne jak w szwajcarskim Banku.

Naprawy w 24 godziny !

W szczególnych przypadkach jesteśmy w stanie w ekspresowym czasie dokonać naprawy. Przy usługach na to pozwalających, twój sprzęt może być gotowy na drugi dzień. Pamiętaj, że z technicznej strony nie zawsze jest to możliwe i nieraz pośpiech nie jest wskazany.

Gwarancja!

Jesteśmy pewni naszej pracy. Na naprawy dajemy najdłuższy okres gwarancji, nawet do 12 miesięcy. Zawsze otrzymasz pisemną gwarancję i potwierdzenie wykonania usługi. Naprawa laptopa w naszym serwisie, to gwarancja zadowolenia.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami ? Zadzwoń !