Serwis komputerowy Poznań.

Serwis komputerowy z wieloletnim doświadczeniem w samym centrum Poznania.

Problem z komputerem? Jesteśmy do Twojej dyspozycji aby go rozwiązać. Zadzwonić, gdy komputer działa wolno, zawiesza się lub programy przestają reagować. Kiedy komputer jest zainfekowany i cały czas wyskakują nowe okienka lub kiedy w ogóle nie chce się uruchomić. Naprawa komputerów to nasza pasja, przez co na bieżące śledzimy wszystkie zmiany zachodzące w tej szybko zmieniającej się branży.

Nasz serwis komputerowy działa 8 lat na rynku, dzięki czemu potrafimy poradzić sobie z każdą usterką w Twoim komputerze. Posiadamy odpowiednie narzędzia, oprogramowanie i odpowiednie zaplecze dla przeprowadzenia dokładnych testów. Dzięki rozwiniętej siatce dostawców, jesteśmy stanie wymienić każdy element komputera na część nową i oryginalną. Dzięki temu po naprawię Twój komputer będzie chodził jak nowy.

Nasze naprawy wykonujemy wyłącznie w naszym serwisie, ponieważ uważamy, że wizyta u klienta to tylko doraźna pomoc a nie profesjonalne rozwiązanie problemu. Nasz serwis komputerowy znajduje się w centrum Poznania dla zapewnienia Państwu optymalnego dojazdu. Inną opcją na dostarczenie komputera do serwisu jest skorzystanie z naszego kuriera. Na następny dzień roboczy od zgłoszenia, nasz kurier zjawi się po sprzęt. Wszystko szybko i sprawnie bez zbędnych formalności.

Serwis komputerowy Poznań

Dostarcz sprzęt na darmową ekspertyzę a my zajmiemy się resztą. Oszacujemy ewentualne koszty naprawy, w ty zadecydujesz czy naprawiać sprzęt. Pamiętaj decyzja zawszę należy do Ciebie! Przy rezygnacji z naprawy nie zostaniesz obarczony żadnymi kosztami. Nasz serwis komputerowy działa na prostych i przejrzystych zasadach.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami ? Zadzwoń !

Serwis komputerowy Poznań

Serwis komputerowy Poznań
Serwis komputerowy Poznań
Dlaczego my ?

Nasz serwis komputerowy działa szybko i sprawnie. Niektóre naprawy komputerów odbywają się tego samego dnia.

Nasze naprawy komputerowe nie są drogie. Jesteśmy dumni z naszej przejrzystej polityki cenowej. Zawsze wiesz ile będzie kosztowała Cię naprawa.

Nic nie robimy na słowo, na każdą naprawę dajemy pisemną gwarancję. Przez co zawsze wiesz za co zapłaciłeś i masz na to potwierdzenie.